اعطای نمایندگی سبلان درب

اعطای نمایندگی سبلان درب

بسیار خوشوقتیم از این‌که شما تمایل دارید به خانواده بزرگ سبلان درب بپیوندید. همچنین از تک‌تک نمایندگان محترم کنونی سبلان درب در سراسر کشور که با تلاشها، نوآوری‌ها، پشتکار، حسن اخلاق و شکیبایی خود در برابر مشکلات، در همه حال احترام به مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده اند، کمال تشکر را داریم. این عزیزان توانسته‌اند توجه، علاقه و اعتماد شما را برای پیوستن به حرکت توسعه زنجیره فروشگاهی مجموعه سبلان درب جلب کنند و شما را به اضافه شدن به جمع خودشان ترغیب و دعوت نمایند.

جلب اعتماد و تحسین تمام طبقات جامعه کار بسیار دشواری است. اما تجربه های خاص سبلان درب نشان می دهد به رغم سختی‌ها با رعایت فرهنگ سازمانی که ترکیبی از ادب و احترام، مهرورزی، انعطاف، پذیرش حرف حق، روزآمدی، عزم خالصانه برای خدمتگزاری و تلاش برای بهبود و اعتلای فرآیند خدمات رسانی است، تا حد زیادی می توان به این مهم دست یافت.

علت توسعه، رونق، شهرت و بهبود مستمر سبلان درب همین‌ها است. امروز هر فردی، از هر طبقه ای و با هر سلیقه ای امنیت ساختمان محل زندگی و یا کار خود را تا حد زیادی وابسته به استفاده از درب های ضدسرقت می بیند؛ درب داخلی ساختمان را با دقت و ظرافت بیشتری انتخاب می کند؛ ویلا و یا لابی مجتمع خود را با درب های متناسب ایمن می نماید و در مواردی که لازم است حتما درب های ضد حریق را در محل های مناسب به کار می برد. لذا  توجه به این این نیازها است که سبلان درب را مجاب می کند به توسعه واحدهای نمایندگی خود در استان ها و شهرهای مختلف کشور عزیزمان ایران بیندیشد و خود را عضوی از زنجیره تامین امنیت جامعه شهری بداند.

لازمه همکاری با مجموعه سبلان درب مهر به عنوان نماینده، اثبات تعهد، خوش نامی، مسئولیت پذیری و مشتری مداری می باشد. فاکتورهایی که مجموعه به هیچ عنوان از هیچ یک از آن ها چشم پوشی نخواهد نمود. لذا باید برای همکاری ابتدا یکدیگر را بشناسیم و توانایی‌ها و اهداف و توقعات یکدیگر را بدانیم.

با کلیک بر روی هریک از مطالب ذیل می توانید توضیحات مفصل تری در مورد اعطای نمایندگی هر یک از گروه محصولات سبلان درب را مطالعه نمایید. قیمت مناسب، ساخت سفارشی و همچنین گارانتی 10 ساله بی قید و شرط تمام محصولات سبلان درب از جمله ویژگی هایی هستند که این شرکت را به بهترین انتخاب برای همکاران و مشتریان این مجموعه بدل کرده است. شما عزیزان می توانید در اولین فرصت برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

سبلان درب

گروه صنعتی سبلان درب مهر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان درب های ضد سرقت، داخلی، لابی و ضد حریق کشور می باشد. آنچه که در این مجموعه خلق می شود حاصل تلاش نیروهای متخصص و کارآمد ایرانی است.

سبلان درب با شماست

تماس با سبلان درب مهر

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، جنب مخابرات آیت الله کاشانی پلاک 192، ط5، واحد 14 شرکت سبلان درب

تلفن: 44074786 - 021
....... 44074712