درب لابی و ویلایی

درب لابی و ویلایی

درب ورودی آپارتمان، ویلا و یا مجتمعی که در آن ساکن هستیم اولین اِلمانی است که بیننده قبل از رسیدن به فضای داخلی با آن روبه رو می شود؛ بنابراین انتخاب یک درب زیبا و البته ایمن، یکی از نشانه های سلیقه و ذکاوت سازنده ساختمان است.

شرکت سبلان درب با سال ها تجربه در زمینه تولید درب های ساختمانی، هم اکنون مفتخر است درب های لابی که البته به نام درب های ویلایی نیز شناخته می شوند را با بهترین کیفیت روانه بازار نماید.

باید بدانیم که علاوه بر زیبایی، درب های لابی و ویلایی سبلان درب فاکتور های مهم دیگری نیز دارا می باشند که بایستی به آنها نگاه ویژه ای داشت. این فاکتورها برگرفته از انتظاراتی است که شما از نصب یک درب دارید و می توان گفت جز وظایف درب ورودی می باشد.

در ذیل به تعدادی از این فاکتورها اشاره می کنیم:

درب لابی و ویلایی در استان ها و شهرهای ایران 

 

 

 
ضد سرقت و ایمن

ایمنی درب های لابی و ویلایی سبلان درب در برابر سرقت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تامین امنیت یک ساختمان لازم است که درب ورودی ساختمان از نوع ضد سرقت باشد. به جرات می توان گفت ضد سرقت بودن درب های لابی و ویلایی سبلان درب ضریب امنیت ورود به ساختمان را به بالاترین سطح ممکن می رسانند.

 

شکل ظاهری متناسب با انواع معماری

درب های لابی و ویلایی سبلان درب متناسب با انواع معماری

 

 

 

 

 

 

 

 

درب ورودی آپارتمان باید متناسب با معماری ساختمان انتخاب شود. درب های لابی و ویلایی سبلان درب با انواع طراحی های مدرن و کلاسیک به راحتی می توانند برای تمام طیف سلیقه ها استفاده شوند.

 

عایق صدا و حرارت

درب های لابی و ویلایی سبلان درب عایق صدا و حرارت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به دلیل استفاده از لایه های ضخیم پشم سنگ در ساختار داخلی، درب های لابی و ویلایی سبلان درب می توانند از عبور و انتشار صدا به داخل و خارج و همچنین از هدر رفتن انرژی به میزان قابل توجهی جلوگیری کنند.

 

ایمن در برابر آتش سوزی و حوادث غیر مترقبه

ایمنی درب های لابی و ویلایی سبلان درب در برابر آتش سوزی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درب های ویلایی و لابی سبلان درب از استانداردهای لازم در زمان وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی مانند ریزش ساختمان،زلزله و آتش سوزی نیز برخوردار هستند و مقاومت بسیار بالاتری از خود نسبت به درب هاي معمولي نشان ميدهند.

 

 وزن مناسب

وزن مناسب درب های لابی و ویلایی سبلان درب

 

 

 

 

 

 

 

 

با توجه به ابعاد بزرگتر درب های لابی و ویلایی نسبت به درب های آپارتمانی، وزن بالا برای درب های لابی و ویلایی باعث می شود که درب لنگر بیاندازد و در دراز مدت ایجاد اشکال نماید. متخصصان مجموعه سبلان درب مهر با بهینه نمودن ضخامت ورق های فولادی به کار رفته در ساختار داخلی این درب ها توانسته اند مقاومت را در کنار دوام به این محصولات بیافزایند.

 

روکش های مستحکم و مقاوم

روکش مستحکم و مقاوم درب لابی و ویلایی سبلان درب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درب های ورودی ساختمان به دلیل رفت و آمد زیاد، اسباب کشی و برخورد اشیا همواره در معرض آسیب قرار دارند. با افتخار می توانیم بگوییم که درب های لابی و ویلایی تولید شده توسط سبلان درب از بالاترین مقاومت در برابر ضربه و خش برخوردار هستند.

 

تناسب با اقلیم منطقه

تناسب درب های لابی و ویلایی سبلان درب با اقلیم های مختلف

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اگرچه دربهای ورودی ساختمان در مدل ها و رنگ های مختلف برای تمام نقاط کشور تولید می شوند، اما فراموش نکنید که انتخاب شما در مرحله اول باید بر اساس اقلیم منطقه باشد. درب های لابی و ویلایی سبلان درب مطابق با اقلیم های متفاوت کشور تولید شده و در دسترس قرار دارند.

 

راهنمای خرید درب لابی و ویلایی

 

 

سبلان درب

گروه صنعتی سبلان درب مهر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان درب های ضد سرقت، داخلی، لابی و ضد حریق کشور می باشد. آنچه که در این مجموعه خلق می شود حاصل تلاش نیروهای متخصص و کارآمد ایرانی است.

سبلان درب با شماست

تماس با سبلان درب مهر

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، جنب مخابرات آیت الله کاشانی پلاک 192، ط5، واحد 14 شرکت سبلان درب

تلفن: 44074786 - 021
....... 44074712