نمایندگی های سبلان درب

نمایندگی های سبلان درب

همان طور که می دانید مجموعه سبلان درب مهر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان درب های ساختمانی در ایران می باشد. در سال های اخیر به دلیل کیفیت بالای محصولات و همچنین اطمینان و لطف مشتریان، حجم سفارش ها به دفتر مرکزی سبلان درب افزایش چشم گیری را نشان داده است.

آنچه که همواره برای این مجموعه ارزشمند می باشد رعایت حقوق مصرف کنندگان و خدمات رسانی هرچه سریع تر و باکیفیت تر به ایشان بوده است. لذا تصمیم نهایی مجموعه بر آن شد تا در تمامی استان های کشور نمایندگی های فعال و متعهد را جهت اطمینان از سرعت عمل در رسیدگی به سفارش مشتری جذب نماید.

لازمه همکاری با مجموعه سبلان درب مهر به عنوان نماینده، اثبات تعهد، خوش نامی، مسئولیت پذیری و مشتری مداری می باشد. فاکتورهایی که مجموعه به هیچ عنوان از هیچ یک از آن ها چشم پوشی نکرده و نخواهد کرد.

در پایین همین صفحه می توانید به راحتی با کلیک بر روی استان مورد نظر خود، به صفحه نمایندگی آن استان وارد شده و اطلاعات لازم و راه های ارتباطی آن را مشاهده نمایید:

 

اعطای نمایندگی سبلان درب

 

طبقه بندي هاي فرزند

سبلان درب

گروه صنعتی سبلان درب مهر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان درب های ضد سرقت، داخلی، لابی و ضد حریق کشور می باشد. آنچه که در این مجموعه خلق می شود حاصل تلاش نیروهای متخصص و کارآمد ایرانی است.

سبلان درب با شماست

تماس با سبلان درب مهر

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، جنب مخابرات آیت الله کاشانی پلاک 192، ط5، واحد 14 شرکت سبلان درب

تلفن: 44074786 - 021
....... 44074712