بیانیه ماموریت

چشم انداز ، ماموریت  و رسالت بنیادی  ( vision ، mission)

مجموعه سبلان درب مهر به عنوان یکی از بزرگترین  تولیدکننده درب های ضد سرقت، ضد حریق، لابی و داخلی در ایران ، با اثربخش نمودن بخش قابل توجهی از پتانسیل‌های خود  تلاش دارد تا در نقش یک نهاد تولیدی و توسعه‌ای توانمند ظاهر شده و به سرمایه‌گذاری و مدیریت طرح‌های بزرگ در این حوزه کمک نماید.

باورها، ارزشها و رویکردهای  (belief & value & approach)

 • تلاش در بکارگیری استراتژی تحول آفرین و رو به جلو در تمام حوزه های کاری بعنوان دستاورد حاصل از سنتز ذهنی ، نوآوری و منتجه تفکر و اندیشه مدیران و سرمایه انسانی سبلان درب مهر در جهت منافع مشتریان.
 • اعتماد سازی و ایجاد شهرت و اعتبار ویژه و برجسته برای سبلان درب مهر در اذهان جامعه ، مشتریان و سهامداران. مشتریان سبلان درب مهر در درجه اول اهمیت و ارزش قرار دارند . لذا سبلان درب تلاشی بی وقفه و بی پایان برای نفوذ در قلب مشتریان خود به عمل می آورد . فتح قلوب مشتریان برای ما ارزشی بی همتا خواهد بود.
 • ایجاد مجموعه ای پویا با مزیت رقابتی منحصربفرد از طریق ارائه خدمات و محصولات جدید و به کارگیری نیروی انسانی خلاق و نوآور و همچنین بهره گیری از فناوری های نوین.
 • فعالیت به عنوان مجموعه ای تمام عیار جهت حل مشکلات مشتریان و ارائه محصولات و راه حل های نوین و خردمندانه. جامعیت خدمات ارائه شده برای ما یک تعهد استراتژیک می باشد. لذا خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات و همچنین خدمات ارائه شده، عنصری موثر و مهم در فرآیند مشتری مداری ما می باشد.تعهد ما به پروژه ها ، کالاها و خدمات ارائه شده به مشتریان ، تعهدی عمیق و راهبردی می باشد . برای تداوم لبخند رضایت مشتریان پس از خرید ، مجدانه تلاش کرده و سازمانی پاسخگو برای این منظور بنا نهاده ایم.
 • درجه اهمیت جایگاه رفیع مشتریان به گونه ای است که در سازمان ما وفاداری کارکنان، در اثربخش بودن و ارائه عالی ترین سطح خدمات به مشتریان متجلی می گردد. تعهد کارکنان به تلاش بی پایان در جهت جلب نظر و رضایت مشتریان، متضمن تداوم همکاری ایشان با سازمان خواهد بود.
 • خیرخواهی و صداقت در تعامل با مشتریان، هسته اصلی برند سبلان درب مهر را شکل خواهد داد. آگاهی بخشی و ارائه مشاوره های تخصصی به مشتریان متضمن ثمر بخش بودن این راهبرد در جهت جلب رضایت مشتریان سبلان درب مهر می باشد.
 • ایجاد بالاترین مرتبه نظم ودقت ممکن، توام با تعقل وتدبر در امور همراه با ترویج کارگروهی و تلاش فردی همه کارکنان درجهت دستیابی به جایگاه مناسب با بکارگیری روش‌های علمی در حل مشکلات و اداره امور، حرکت براساس برنامه، رعایت نظم و استفاده از تجربه‌های مفید مورد توجه ما می‌باشد.
 • خلاقیت، نوآوری، صداقت، توکل، سخت کوشی و پایبندی به اصول اخلاقی. ایجاد لبخند رضایت بر لبان مشتریان متضمن موفقیت سبلان درب مهر در اجرایی نمودن تعهدات فوق خواهد بود. مشتریان سبلان درب مهر ، سازمان ما را بدون لبخند رضایت ترک نخواهند کرد.
 • پایبندی به قوانین ، مقررات داخلی و بین المللی
 • آموزش مستمر و تربیت نیروی انسانی با کیفیت عالی. سازمان ما به صورتی فراگیر با اخذ مشاوره های کارآمد، به روزرسانی و مدرن سازی کلیه امور خود را مجدانه پیگیر می باشد.

 

ما در زمینه های ذیل خود را مسئول می دانیم :(( commitments 

 1. در قبال خداوند ما بر اساس اصول اعتقادی خویش ، بر این باور هستیم که با توکل به خدای قادر و توانا ، نیرو و توانمان مضاعف شده و با این پشتوانه ، با اعتماد به نفس و خود باوری خواهیم توانست به جایگاه شایسته ای دست یافته و غیر ممکن ها را ممکن سازیم و با صبر و پایداری ، بر مشکلات ، چالشها و سختی ها فائق آییم .
 2. ما می خواهیم سهم خود را در تامین رفاه اجتماعی جامعه از طریق اجرای برنامه های توسعه ای مبتنی بر خرد جمعی، تضمین کیفیت خدمات ارائه شده را عینیت بخشیم .ما می خواهیم سهم خود را در رونق اقتصادی از طریق اشتغال زایی و ایجاد ارزش افزوده پرداخت نماییم. ما عمیقا عبارت "هر آنچه برای خود می پسندی را برای دیگران نیز بپسند " را باور داشته و داریم.
 3. ما عمیقا بر تعلق خاطر خود به میهنمان ایران پافشاری می نماییم. تاریخ و تمدن کهن چند هزار ساله، پشتوانه ای محکم برای این باور و این تعلق خاطر است.بنابراین حفظ منافع ملی همواره برجهت گیریها و برنامه ریزیهای ما اولویت خواهد داشت.

 

نقش و مسئولیت ها ی ما  (role & responsibility   )

در قبال مشتریان

ارائه محصولات و خدمات به مشتریان با بهترین کیفیت، مناسبترین قیمت، دارای ارزش افزوده و توجیه  اقتصادی، در زمان مقرر و با رعایت اصول و موازین لازم و کافی، با نگرش خیرخواهانه و در جهت منافع مشتریان. بدیهی است احترام به حریم خصوصی مشتریان و پاسداشت آن جزء حقوق اولیه ایشان تلقی خواهد شد. ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش یکپارچه و فراگیر نهایت آرامش و آسایش را برای مشتری به ارمغان خواهد آورد.

درقبال کارکنان

حفظ کرامت انسانی کارکنان، ایجاد فضای کاری با محیط فیزیکی سالم و دارای ارگونومی مناسب، استقرار حاکمیت انگیزه و پویایی در عملکرد ها، حفظ شخصیت فردی، گروهی و حرفه ای کارکنان، آموزش و تجهیز نیروی انسانی به علوم و فناوری های مورد نیاز و استفاده از توانمندی های بالقوه و بالفعل آنان، شایسته سالاری، ارتقا سطح زندگی کارکنان متناسب بـــا اثـــر بخشی عملکرد آنان، ارج نهادن به ابتکارات و خلاقیت های کارکنان، توجه به کیان خانواده آنان، تشویق کارکنان به تبادل اطلاعات حرفه ای و تخصصی در جهت ایجاد تعامل و کاهش تعارض های موجود، مقید نمودن کارکنان به اجرای امور بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و نهایتا سهیم نمودن کارکنان در منافع شرکت.

در قبال اشخاص حقیقی و حقوقی

در قبال اشخاص حقیقی و حقوقی که با سبلان درب مهر به هر طریقی رابطه کاری دارند، ما تمامی حقوق حرفه ای اشخاص حقیقی و حقوقی را محترم می شماریم، صداقت و شفافیت در عملکرد با آنان را سر لوحه فعالیت های تولیدی و بازرگانی خود قرار می دهیم و در ایفای تعهدات خود در قبال ایشان، خود را مقید به حفظ منافع متقابل می دانیم.

التزام به مبانی توسعه پایدار

ما به مبانی توسعه پایدار پایبند هستیم و عینیت آنرا در اصول و محورهای ذیل جستجو می نماییم:

اصول اقتصادی:

ما برای حضور موثر درعرصه رقابت و نیل به بهره وری مناسب ، در کلیه مکانیزم های عملیاتی خود ، موارد ذیل را مورد توجه قرار می دهیم:

 • افزایش کارایی در عملکرد مجموعه و کارکنان 
 • همسویی با پیشرفت فناوری و بهبود مداوم سیستم ها و روش ها
 • مدیریت سنجیده دارایی های مادی و معنوی 
 • پایبندی به اجرای پروژه ها و تولیدات در قالب برنامه های مصوب 
 • صرفه جویی 
 • تامین سود معقول برای مجموعه و مشتریان

محیط زیست:

ما علاقمندی خود به حفظ محیط زیست را صریحا اعلام می نماییم و تلاشی مجدانه برای کاستن از نقش احتمالی خود در تخریب محیط زیست خواهیم داشت. ما عمیقا معتقدیم روشها و راه حلهای ما  به صورت مستقیم و غیر مستقیم تاثیری محسوس بر کاهش آلاینده های زیست محیطی و تخریب آن خواهد داشت.

امور اجتماعی:

ما خود را بخشی از جامعه می دانیم از اینروپیوسته می کوشیم با یافتن شیوه های مناسب و با بکارگیری نیروی انسانی ماهر ، در ارتقای سطح زندگی آنان مثمر ثمر واقع گردیم . همچنین با یافتن منابع مازاد در جهت بسط و گسترش خدمات عام المنفعه تلاش خواهیم کرد. ما نسبت به محیط و وقایع پیرامون خود بی تفاوت نخواهیم بود. حفظ کرامت انسانی سرلوحه فعالیتهای عام المنفعه ما خواهد بود

رعایت مبانی نوین مدیریت: 

تلاش خواهیم نمود که رویکرد های نظام یافته ای را در مجموعه خود مستقر نماییم که بتواند نتیجه ها را مورد نظارت ، حسابرسی و ارزیابی قرار دهد ، به عملکرد های اثرگذار بر روند بهینه فعالیتها پاداش داده و یا تغییرات لازم را به نحوی که همیشه و به سرعت پاسخگوی مطالبات مشتریان خود باشیم اعمال نموده و بر منابع در اختیار خود به نحوی اثر بخش مدیریت نماییم.

توجه به اثر بخشی ارتباطات:

مجموعه سبلان درب مهر برای مقوله ارتباطات سهم و اعتبار ویژه ای قائل است و با توجه به اهمیت و نقشی که در اثر گذاری بر  اقتصاد رقابتی دارد، نشر اطلاعات ضروری و ارتباطات آشکار را امری اجتناب ناپذیر میشمارد. ما برای ترویج اطلاعات و گسترش ارتباطات، برنامه های اطلاع رسانی جامعی داریم که بر اساس آن، اطلاعات مرتبط با فعالیتهای خود را ضمن در نظر قراردادن ملاحظات محرمانه ، در اختیار کلیه افراد وموسسات که علاقمند به دریافت آنها هستند ، قرار می دهیم. ما به مدیریت ارتباطات به عنوان یک فرآیند و راه حل کارآمد بازیابی پتانسیلهای تجاری خود و مشتریان، عمیقا باور داریم. ما تلاشی مستمر در نهادینه سازی و معماری ایده ی نقش موثر ارتباطات در بهبود شرایط یک سیستم تجاری به عمل خواهیم آورد.

رعایت اصل شفافیت

ما در کلیه فعالیت های خود از اصل شفافیت که تجلی درستکاری و صداقت در عملکردها می باشد، پیروی نموده و با توجه به موارد زیر این اصل مهم را رعایت می نماییم:

 • از قوانین، مقررات و آیین نامه های ناظر بر فعالیت هایمان تبعیت کامل داریم.
 • به عنوان یک شخصیت حقوقی مستقل و مسئول، روح و جوهره مفهوم ناظر بر اجرای قوانین را در همه شئونات کاری خود حاکم می نماییم.
 • از اجرای مبادلات غیر شفاف بصورت جدی پرهیز داریم و تمام معاملات تجاری خود را به گونه ای صحیح و مطابق با شیوه های نوین و قابل قبول منعکس می نماییم.

به امید فردایی بهتر

 

خواندن 2203 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سبلان درب

گروه صنعتی سبلان درب مهر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان درب های ضد سرقت، داخلی، لابی و ضد حریق کشور می باشد. آنچه که در این مجموعه خلق می شود حاصل تلاش نیروهای متخصص و کارآمد ایرانی است.

سبلان درب با شماست

تماس با سبلان درب مهر

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، جنب مخابرات آیت الله کاشانی پلاک 192، ط5، واحد 14 شرکت سبلان درب

تلفن: 44074786 - 021
....... 44074712